B2C

LOGOWANIE

Drodzy Użytkownicy, witajcie w systemie psychodiagnostycznym WORKtest®. System logowania jest taki sam dla wszystkich użytkowników.

Po zalogowaniu możesz:

  • zrobić sobie test
  • lub powrócić do wyników już wykonanego testu

Teraz wprowadź swój login oraz przydzielone hasło, a następnie kliknij na pole "Zaloguj"

Login:
Hasło:

W tym kroku wejdziesz do systemu wewnętrznego WORKtest®, który następnie przeprowadzi Cię przez potrzebne czynności. W każdej chwili masz wgląd w już wykonane testy lub możesz je sobie drukować w oferowanym formacie, eksportując je do formatu .pdf. Dzięki Hasło przechowuj w bezpiecznym miejscu. Jeżeli zgubisz hasło lub zażądasz jego wygenerowania, system wygeneruje Ci nowe hasło. Przydzielone hasło możesz w każdej chwili zmienić w administratorze konta, podobnie jak hasło służące do dostępu zdalnego w celu

Logo Assessment Technology

Jsme poradenská společnost, která má dlouhodobě vyvíjené, mnohaletou praxí implementované a propracované know-how Specializaci našeho vývojářského týmu jsou právě lidské zdroje a díky tomu je psychodiagnostika vyvíjená pro všechny obory pracovní činnosti. Klientům zajišťujeme propracované technologie a poradenství prostřednictvím jasné komunikace s našimi odborníky a kouči.

 

NAŠE PRODUKTY

Přehled našich produktů (výstupů diagnostiky) si můžete prohlédnout v jednotlivých sekcích. Výstupy prezentujeme v grafické části, popisnou část uvádíme pro názornost, jen u některých reportů. Všechny reporty jsou ve stejném stylu a v PDF formátech.

  • FIRMY – najdete přehled nejpoužívanějších reportů pro firemní praxi, team leadery, HR, personální agentury apod.
  • MANAŽEŘI A JEDNOTLIVCI – najdete přehled výstupů, pro profesní o osobní růst, vhodné i pro kouče
  • PARTNERSKÉ VZTAHY – najdete výstupy pro oblast partnerských vztahů
  • STUDENTI – najdete přehled nejpoužívanějších reportů pro efektivní rozvoje dětí i studentů včetně výběru nejvhodnějších škol.
Assessment Technology, s.r.o.
Štěrboholská 102a, budova B, 102 00 Praha 10
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych