B2C

PŘIHLÁŠENÍ

Vážení uživatelé, vítejte v Psychodiagnostickém systému WORKtest®. Systém přihlášení je pro všechny uživatele stejný.

Po přihlášení si můžete:

  • udělat test
  • nebo se vrátit k výsledkům Vámi již provedeného testu

Nyní zadejte svoje přihlašovací jméno a přidělené heslo a poté klikněte na políčko "Přihlásit"

Login:
Heslo:

Tímto krokem se dostanete do vnitřního systému WORKtest®, který Vás opět navede na potřebné činnosti. Na Vaše testy můžete kdykoliv zpětně nahlédnout nebo si je vytisknout v nabízeném formátu exportem do PDF. Díky přidělenému heslu se nemusíte bát, že Vaše výsledky uvidí nepovolaná osoba. Všechny výstupy jsou pečlivě zabezpečeny certifikační autoritou. Heslo si pečlivě uschovejte. V případě ztráty nebo Vašeho požadavku Vám systém vygeneruje nové heslo. Přidělené heslo si můžete ve Vašem administrátorském rozhraní kdykoliv změnit, stejně tak jako heslo pro vzdálený on-line přístup na vyplnění testu.

Logo Assessment Technology

Jsme poradenská společnost, která má dlouhodobě vyvíjené, mnohaletou praxí implementované a propracované know-how Specializaci našeho vývojářského týmu jsou právě lidské zdroje a díky tomu je psychodiagnostika vyvíjená pro všechny obory pracovní činnosti. Klientům zajišťujeme propracované technologie a poradenství prostřednictvím jasné komunikace s našimi odborníky a kouči.

 

NAŠE PRODUKTY

Přehled našich produktů (výstupů diagnostiky) si můžete prohlédnout v jednotlivých sekcích. Výstupy prezentujeme v grafické části, popisnou část uvádíme pro názornost, jen u některých reportů a to z důvodu ochrany know-how. Všechny reporty jsou ve stejném stylu a v PDF formátech.

  • FIRMY – najdete přehled nejpoužívanějších reportů pro firemní praxi, team leadery, HR, personální agentury apod.
  • MANAŽEŘI A JEDNOTLIVCI – najdete přehled výstupů, pro profesní o osobní růst, vhodné i pro kouče
  • PARTNERSKÉ VZTAHY – najdete výstupy pro oblast partnerských vztahů
  • STUDENTI – najdete přehled nejpoužívanějších reportů pro efektivní rozvoje dětí i studentů včetně výběru nejvhodnějších škol.


Assessment Technology, s.r.o.
Štěrboholská 102a, budova B, 102 00 Praha 10
Souhlas se zpracováním osobních údajů